O projektu

Dostupnost občanské vybavenosti, obchodů a služeb v místě je výborná. Bytový dům se navíc nachází v dojezdové vzdálenosti 5 minut do centra Zlína. Zlín je krajským městem a navíc co do počtu obyvatel dvanáctým největším městem v Česku. A tomu také odpovídá i jeho nadstandardní občanská vybavenost.

Projektantem bytového domu je renomovaný projekční ateliér Formica, který má na svém kontě již spoustu úspěšně realizovaných projektů. Pro tento bytový dům projektant volil moderní a přesto nadčasovou koncepci, svým charakterem a realizací plně zapadající do okolní malebné krajiny.

Poradíme Vám nejen s výběrem bytu, ale naleznete u nás i komplexní hypoteční služby spojené s financováním vybraného bytu. V rámci klientského bonusu vám v případě, že budete hypoteční úvěr plně realizovat přes naše hypoteční oddělení a úvěr bankou nebude následně poskytnut, vrátíme zpět celý rezervační poplatek. Necháváme vám volné ruce!  V rámci klientských změn vám pomůžeme uzpůsobit vybraný byt dle vašich individuálních představ.

Našimi klíčovým heslem je spokojenost zákazníka. Nabízíme vám své mnohaleté zkušenosti a solidní přístup. Realizovali jsme již mnoho projektů se stovkami bytů a desítkami rodinných domů.

Bytový dům je umístěn na okraji městské části Zlín – Kudlov, v lokalitě navazující na baťovské Filmové ateliéry, nachází se podél místní komunikace, prakticky ve volné krajině s nádhernými výhledy směrem na město Zlín.
Dům rozvržený do dvou čtyřpodlažních a jedné dvoupodlažní částí poskytuje bydlení ve 40 bytových jednotkách, od dvoupokojových, přes tří- a čtyřpokojové byty až po dva velké, zcela oddělené a rozměrově nadstandardní byty s terasami a předzahrádkami.
Všechny části bytového domu mají společné podzemí, v němž jsou navrženy parkovací stání osobních vozidel, sklepní kóje a technická vybavenost domu.
Okolí domu bude sadově a krajinářsky upraveno, aby navazovalo na okolní volnou přírodu.

  • null
    Celkový situační výkres – zde