Občanská vybavenost

Na Kudlově sídlí biofarma, která zde má svou podnikovou prodejnu. Můžete tak dostat čerstvé mléčné bioprodukty, kdykoliv si zamanete. Najdete zde také zahradní centrum. To se vám bude hodit při opečovávání vaší nové terasy nebo předzahrádky. Místní část také samozřejmě disponuje obchody s potravinami.

A v neposlední řadě vám stačí nasednout na hromadnou městskou dopravu nebo do svého vozu a za pár minut jste v centru Zlína, kde nakoupíte snad vše, na co si jen dokážete vzpomenout.

Pokud máte děti, jistě oceníte, že ve vzdálenosti 1 km od bytového domu se nachází mateřská škola. Základní školou Kudlov nedisponuje, zato však máte na výběr z množství základních škol přímo ve Zlíně. Můžete tedy spolu se svými potomky vybrat tu, která vám svým zaměřením nejvíce vyhovuje. Díky možnosti využít hromadnou městskou dopravu nebude dostupnost překážkou.

Zlín, jakožto krajské město, je po zdravotnické stránce plně vybaven. Nachází se zde Krajská nemocnice T. Bati s dlouhou historií, Zlínská poliklinika s dlouhým seznamem oddělení, oční centrum a centrum prenatální diagnostiky a genetiky. Dále spousta soukromých ordinací lékařů. Určitě si v případě potřeby vyberete ke své plné spokojenosti.