Sportovní vyžití

V místní části Zlín – Kudlov se nachází 2 veřejná sportoviště. Jedno s umělým trávníkem, které dále disponuje odrážecí tenisovou stěnou nebo hokejovými brankami. Druhé hřiště je pokryto klasickým asfaltovým povrchem a disponuje dvěma brankami a basketbalovým košem. Nachází se zde také klasické zatravněné fotbalové hřiště. Pro děti jsou zde zbudována 2 dětská hřiště. Jedno z nich se nachází ve vzdálenosti 500 m od bytového domu.

Okolí bytového domu je jako stvořeno pro rekreační vycházky do přírody nebo i pro náročnější turistiku. Milovníci outdoorových aktivit si zde také určitě přijdou na své. Ať už preferujete kolo, koloběžku nebo své vlastní nohy, pohyb na zdejším čerstvém vzduchu si určitě zamilujete.

Město Zlín nabízí nepřeberné množství možností sportovního vyžití v kterémkoliv ročním období. Turistika, cykloturistika, plavání, vyjížďky na koních, halové sporty, bruslení, lyžování. To je jen zevrubný výčet toho, co může Zlín svým obyvatelům nabídnout.

Pokud si chcete užít rodinný výlet naplněný sportovními aktivitami, zkuste to například na nedaleké Tlusté hoře. Můžete si projít Stezku zdraví, která nabízí množství možností pro aktivní trávení volného času – běh, cykloturistiku, dětské hry, posilování, rozcvičení, rodinné výlety a vycházky. V její ústřední části pod Tlustou horou se nalézá atypický lesní altán, lanová visutá lávka a 5 stanovišť se cvičebními prvky (hrazdy, bradla, žebřiny, skluzavka, dětská hopsadla atd.).