Vybavenost

Přestavte si horké léto s možností udělat pouze pár kroků z obývací místnosti a hned se opalovat na terase. V našem bytovém domě se tento sen stane realitou. Byty disponují prostornou terasou, která je funkčně i místně oddělená od přímých pohledů sousedů. Terasu samozřejmě využijete v každém ročním období. Třeba pro relaxační posezení s partnerem nebo přáteli s nádherným výhledem na okolní přírodu. Na své si přijdou také milovnice a milovníci zahradničení. Terasa pokrytá květinami se může stát vaší chloubou a místem zasloužené relaxace po náročném dni. A vaši nejbližší také jistě ocení čerstvě natrhané bylinky, které jste pro ně s láskou vlastnoručně vypěstovali.
Pokud vám terasa nestačí a přejete si užívat komfort, který vám nabízí bydlení v bytě a zároveň čerpat výhod bydlení v rodinném domě, nabízíme vám byty s předzahrádkami. Tento moderní trend v bydlení si získal řadu příznivců. Na předzahrádku můžete bez obav vypustit své děti nebo domácího mazlíčka. Máte je stále na dohled a můžete dále pokračovat ve svých činnostech beze strachu, že se zaběhnou nebo že je něco ohrozí. Předzahrádka je plnohodnotným ekvivalentem zahrádky u rodinného domu. Můžete zde trávit příjemné chvilky s rodinou a přáteli, věnovat se zahradničení nebo venkovním volnočasovým aktivitám.
Součástí bytových jednotek jsou také sklepní kóje. To zajisté ocení každý hlavně v dnešní době, kdy jsou v módě jednoduché interiéry s minimem skladovacích prostor.